loader image

Parim lahendus teie kodu jaoks

Pakume teile vardaid ja vardahoidjaid, asjade ja riiete hoidikuid, väljatõmmatavaid kappe, push-up-süsteemiga kappe. Kõik garderoobitarvikud  on  kõrge kvaliteediga, negatiivsetele välismõjudele vastupidavad. Paigutage ruumi erinevaid elemente ja sobitage neid omavahel nii, et mahuks ära kõik vajalik ja samas oleks ruum enda jaoks võimalikult mugav.

Eritellimusel valmistatud köögimööbli eelised

Köögimööbli valmistamine eritellimusel  on suurepärane võimalus läbi mängida kõik ruumi planeeringu nüansid, teha köök võimalikult mugavaks nii perenaisele, kes veedab siin palju aega, kui ka kõikidele pereliikmetele.

Moodsas stiilis köögid on tänapäeval ühed kõige nõutumad, nad ühendavad endas nii vormi rangust kui ka joonte lihtsust. See on nende inimeste valik, kes peavad ajaga sammu, hindavad stiili ja kõrget efektiivsust.

Me ei sea teie ettekujutusele piire selles, milline peab köök välja nägema    võite paigutada pliidi, ahju, külmiku, mikrolaineahju, mis tahes kodumasina sinna, kuhu tahate, aga  meie loome mööbli, millega saate realiseerida oma ideed kõige mugavamal viisil ja millest saab ruumi huvitav kaunistus.

Üks aktuaalsemaid lahendusi, mida me pakume, on väljakäivad pistikupesad pindadele. Nendega saab ratsionaalselt korraldada tööruumi stiilikontseptsiooni  ühtsust rikkumata.

Vajadusel valmistame ebastandardseid riiuleid, kraanikausiga ühes tükis lauaplaate köögi ja vannitoa jaoks, teeme LED-taustvalgustuse. Ja muidugi ei saa me eirata võimalust varustada kapid push-up-süsteemiga: kapiukse avamiseks tuleb lihtsalt sellele vajutada.

Klaaskonstruktsioonide kinnitused

Ruumide originaalsetesse disainiprojektidesse sobituvad sageli harmooniliselt sellised stiilsed detailid nagu klaaspiirded. Remondi ajal on selliste toodete paigaldamiseks, mis ruumi ümber kujundavad ja visuaalset kergust  lisavad, vaja mitmesuguseid kinnitusvahendeid ja klaasihoidjaid. Müüme sellist metallfurnituuri.

Meie punkt- ja nurgakinnitused mitte ainult ei taga klaaskonstruktsioonide ohutust, vaid on ka nende  kaunistuselemendiks, trepipiirde esteetilise kujunduse viimaseks lihviks.

Lisaks kinnitustele saame tellijale pakkuda ka klaasist toodete toonimist. See on aktuaalne, kui majas on näiteks hele mööbel või minimalistlik sisustus. Tänu toonklaasile lööb  trepp või piire särama uutes värvides, saab ruumikujunduse silmatorkavaks aktsendiks.

Garderoob

Pole eriti tähtis, milline on teie korteri planeering ja pindala. Õigesti sisustatud garderoob võimaldab palju ruumi kokku hoida, tagades asjade hoiustamise optimaalse süsteemi.

Pakume teile vardaid ja vardahoidjaid, asjade ja riiete hoidikuid, väljatõmmatavaid kappe, push-up-süsteemiga kappe. Kõik garderoobitarvikud  on  kõrge kvaliteediga, negatiivsetele välismõjudele vastupidavad. Paigutage ruumi erinevaid elemente ja sobitage neid omavahel nii, et mahuks ära kõik vajalik ja samas oleks ruum enda jaoks võimalikult mugav.

Kupeekapid

Tüüpkapp ei ole halb lahendus, kui teil pole kõrgeid nõudmisi ruumi korraldamiseks. Aga kui riideid on palju, kui on soov, et iga asi asetseks või ripuks oma kohal, on individuaaltellimusel valmistatud kapp optimaalne variant.

Kasutame Itaalias valmistatud kapimehhanisme – ajaproovile vastu pidanud tehnoloogiaid ja furnituuri. Kappide vardaid valmistatakse puidust, messingist, terasest. Esikülge saab kaunistada klaasiga, sh toonitud klaasiga, mis annab teie interjöörile erilise võlu.

Kasutame tänapäevaseid tehnoloogiaid, mis hoolitsevad teie  mugavuse eest. Väga populaarsed on praegu lävepakuta lükandsüsteemid, millel pole kõiki kupeekappide puudusi: ukseavas pole takistust ja avatud ukse korral puudub  piir ruumide vahel. Kui lisada siia veel nullilähedane oht, et praht satub mehhanismidesse (kuna siinid paiknevad üleval), uste sujuv liikumine, võimalus komplekteerida süsteeme kandade ja sulguritega, kaovad viimasedki kahtlused jäljetult.